Rozkladacia pohovka umelá koža Dekorhome Biela
482.60 €
Do obchodu
Táto všestranná rozkladacia pohovka je ideálna na uloženie nečakaných nocľažníkov. Rozkladacia sedačka je čalúnená umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí, a má... Celý popis
Popis
Táto všestranná rozkladacia pohovka je ideálna na uloženie nečakaných nocľažníkov.
Rozkladacia sedačka je čalúnená umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí, a má silne polstrované matrace, aby sa vám na nej príjemne sedelo aj odpočívalo.
Drevený rám prispieva k väčšej odolnosti a dlhšej životnosti. A čo viac, pohovku ľahko a rýchlo rozložíte na posteľ a zložíte zase späť. Vo forme sedačky môžete tiež meniť nastavenia operadla, kým si nenájdete čo najpohodlnejšiu polohu.
Súčasťou balenia sú 2 menšie vankúšiky.
Farba:čiernabielahnedásivácappucino
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža / drevo
Rozmery:šírka: 176 cmhĺbka: 83 cmvýška: 81 cm
šírka sedu: 142 cmhĺbky sedu: 45 cmvýška sedu: 41výška opierky chrbta: 45 cm
plocha na spanie (ŠxD): 176x92 cm
Hmotnosť:42,1 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x sedačka, 2x poduška na sedák, 2x vankúšik
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 142 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,1 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 42110.000g |