Rozkladacia pohovka SYDNEY Tmavomodrá
359.00 €
Do obchodu
Hľadáte unikátnu pohovku, ktorá poteší všetky vaše zmysly? Dizajn, kvalita, moderné krivky, funkcia rozkladu, to všetko bude zárukou vašej spokojnosti.... Celý popis
Popis
Hľadáte unikátnu pohovku, ktorá poteší všetky vaše zmysly? Dizajn, kvalita, moderné krivky, funkcia rozkladu, to všetko bude zárukou vašej spokojnosti. Pohovka dokonale doplní vašu domácnosť. Čalúnená je látkou v troch farebných prevedeniach.
Stabilitu zaisťujú kvalitné čierne kovové nohy. Náročný deň v práci? Mäkká molitanová náruč pohovky vám dopraje zaslúžené chvíle oddychu. Vďaka funkcii rozkladu zmeníte pohovku na pohodlné lôžko na leňošenie.
Farba:tmavo zelená / čiernaružová / čiernatmavo modrá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / látka / molitan
Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 82 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 39 cmvýška nožičiek: 17 cm
plocha na spanie: 186 x 105 x 43 cm
Hmotnosť:44 kg
Nosnosť:90 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 17 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavomodrá |
| Hmotnosť | 44000.000g |