Rozkladacia pohovka SPIKE II Signal Béžová
389.20 €
Do obchodu
Moderná a praktická pohovka SPIKE II bude ideálnou voľbou do študentskej izby alebo do izby pre návštevy. Pohovka je čalúnená látkou. Stojí na štyroch... Celý popis
Popis
Moderná a praktická pohovka SPIKE II bude ideálnou voľbou do študentskej izby alebo do izby pre návštevy.
Pohovka je čalúnená látkou. Stojí na štyroch nožičkách z bukového dreva. Pohovka disponuje praktickou funkciou rozkladu. Súčasťou sú dva dekoratívne vankúšiky.
Farba:horčicová / buksivá / buksvetlosivá / buk (zamat)zelená / buk (zamat)béžová / buk (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 147 cmhĺbka: 91 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 147 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 42 cm
rozmer lôžka: 147 x 193 cm
Hmotnosť:42 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| ŠÍRKA | 147 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 148 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 42000.000g |