Rozkladacia pohovka SENTY Tempo Kondela Sivá
342.20 €
Do obchodu
POHOVKA SENTY Táto pohovka je ideálnym centrálnym prvkom vášho obývacieho priestoru. S celočalúneným dizajnom v šedom prevedení a moderným vzhľadom sa ľahko... Celý popis
Popis
POHOVKA SENTY
Táto pohovka je ideálnym centrálnym prvkom vášho obývacieho priestoru. S celočalúneným dizajnom v šedom prevedení a moderným vzhľadom sa ľahko začlení do rôznych interiérov, pričom ponúka pohodlné a štýlové sedenie.
POHODLIE
Pre pohodlné sedenie a odpočinok je vybavená výplňou z pur peny, ktorá sa postará o optimálnu podporu tela. Vďaka rozmerom sedu a jeho výške poskytuje príjemný komfort a relaxáciu po náročnom dni.
MATERIÁL
Pohovka je vyrobená z vysoko kvalitnej látky Manila a Poso, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť. Postavená je na čiernych plastových nožičkách.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Vďaka funkcii rozkladu sa môže ľahko premeniť na plnohodnotné lôžko s rozmermi 141 x 196 cm, a navyše poskytuje dostatok miesta na uloženie diek, prikrývok alebo sezónneho oblečenia, čo prispieva k udržaniu vášho domova organizovaného a prehľadného.
VARIANTY FARBY
SENTY je k dispozícii v dvoch elegantných farebných variantoch: šedobéžovej a šedej. Obe farby sa ľahko začlenia do rôznych typov interiérov a umožnia vám vybrať tú správnu pre váš domov podľa vašich preferencií a štýlu.
sivobéžová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 197 cm
hĺbka: 83 cm
výška: 77 / 90 cm
šírka sedu: 197 cm
hĺbka sedu: 48 / 74 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
90 kg / os.
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 74 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 197 cm |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 83 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 70000.000g |