Rozkladacia pohovka PRIMO Tempo Kondela Ružová
590.90 €
Do obchodu
Moderná pohovka PRIMO je vhodná na každodenné spanie. Je to praktický kúsok nábytku s moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Pohovka je čalúnená látkou Mil... Celý popis
Popis
Moderná pohovka PRIMO je vhodná na každodenné spanie. Je to praktický kúsok nábytku s moderným dizajnom v škandinávskom štýle.
Pohovka je čalúnená látkou Mil v štyroch farebných variantoch: púdrovoružová, mentolová, béžová a sivá. Stabilitu zaisťujem drevené nohy v čiernej farbe. Pohovka sa ľahko Rozkladá systémom KLIK-KLAK. Predná časť stačí jednoducho nadvihnúť a tým sa pohovka automaticky rozloží na lôžko s rozmerom 136 x 184 cm. Disponuje praktickým úložným priestorom a je dodávaná s dekoratívnymi vankúšikmi. Pohovka je vyplnená bonelovej výplňou.
Farba:púdrovoružová / čiernamentolová / čiernabéžová / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo / bonelovej výplň
Rozmery:šírka: 206 cmhĺbka: 107 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 69 cmvýška sedu: 46 cmvýška nožičiek: 15 cm
plocha na spanie: 184 x 136 cm
Hmotnosť:74 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HĹBKA SEDU | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| HĹBKA | 107 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ŠÍRKA | 206 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 74200.000g |