Rozkladacia pohovka PONTOS Dekorhome Sivá
877.80 €
Do obchodu
Štýlová pohovka PONTOS je vďaka svojmu jednoduchému a zároveň elegantnému dizajnu vhodná do každej modernej obývacej izby. Môžete ju umiestniť aj do vašej... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka PONTOS je vďaka svojmu jednoduchému a zároveň elegantnému dizajnu vhodná do každej modernej obývacej izby. Môžete ju umiestniť aj do vašej pracovne, študentskej izby alebo izby pre návštevy.
Pohovka je čalúnená textúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: horčicová a sivá. Konštrukcia pohovky je z masívneho dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu a pevnosť. Stojí na štyroch nohách v prírodnej alebo čiernej farbe. Sedačka sa pýši praktickou funkciou rozkladu. Súčiatky sú dva vankúšiky.
K pohovke PONTOS odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série PONTOS.
Farba:horčicová / čiernasivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 210 cmhĺbka: 75 cmvýška: 82 cm
šírka sedu: 185 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 43 cmvýška podrúčiek: 67 cmvýška nožičiek: 21 cm
rozmer ležiacej plochy: 110 x 185 cmrozmer vankúšika: 85 x 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 49000.000g |