Rozkladacia pohovka PELOPS Dekorhome Krémová
486.60 €
Do obchodu
Štýlová pohovka PELOPS v retro štýle s prvkami art-deco je vhodná do každej modernej obývacej izby. Môžete ju umiestniť aj do vašej pracovne, študentskej izby... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka PELOPS v retro štýle s prvkami art-deco je vhodná do každej modernej obývacej izby. Môžete ju umiestniť aj do vašej pracovne, študentskej izby alebo izby pre návštevy.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: horčicová, smaragdová, šampanské a sivá. Konštrukcia pohovky je z masívneho dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu a pevnosť. Stojí na štyroch nohách v čiernej farbe so zlatým zakončením. Sedačka je pýši praktickou funkciou rozkladu. Sedačka je zdobená jemným dekoratívnym prešívaním.
K pohovke PELOPS odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série PELOPS.
Farba:
horčicová
smaragdová
sivá
šampanské (krémová)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 75 - 108 cm
výška: 66 - 79 cm
šírka sedu: 180 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 38 cm
výška chrbtovej opierky: 46 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 37500.000g |