Rozkladacia pohovka NEVA Eltap Čierna
256.10 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka NEVA je ideálna do malých interiérov a rovnako dobre sa osvedčí ako univerzálne vybavenie izby pre teenagera. Preverená konštrukcia a... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka NEVA je ideálna do malých interiérov a rovnako dobre sa osvedčí ako univerzálne vybavenie izby pre teenagera. Preverená konštrukcia a jednoduchá forma sú spojené s jemným dizajnom, ktorý sa vďaka svojej univerzálnosti rovnako dobre osvedčuje ako v moderných, tak v škandinávskych alebo klasických interiéroch.
Pohovka disponuje hlbokým sedákom, vysokým operadlom a lakťovými opierkami. Súčasťou balenia sú navyše pohodlné kontrastné vankúše.
Po intuitívnom rozložení sedačky získate pohodlnú plochu na spanie aj na nočný odpočinok s rozmermi 110x210 cm.
Vďaka výplni v podobe peny T25, ktorá je pružná a zároveň sa neprepadá pod vplyvom hmotnosti tela, sa pohovka vyznačuje mäkkými sedadlami a odolnosťou proti deformáciám.
Farba:sivá (Alova 10 + Lima 75)čierna (Sawana 14 + Lima 75)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 132 cmhĺbka: 70 cmvýška: 65 cm
šírka sedu: 110 cmhĺbka sedu: 67 cmvýška sedu: 31 cm
plocha na spanie: 110x210 cm.
Nosnosť:180 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť sedačka umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA SEDU | 67 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 132 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 100000.000g |