Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome Hnedá
828.60 €
Do obchodu
Štýlová pohovka MEGAIRA v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka MEGAIRA v chesterfield štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj praktická - disponuje funkciou rozkladu. Pohovku jednoducho rozložíte na lôžko na návštevy s pohodlným rozmerom 120 x 186 cm.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou alebo látkou z mikrovlákna v štyroch farebných variantoch: hnedá, zelená, krémová a sivá. Čalúnenie chrbtovej opierky sa pýši typickým chesterfield prešívaním. Sedačka stojí na masívnych pevných nožičkách v hnedej alebo čiernej farbe. Chrbtová opierka je navyše polohovacia. Môžete si ju nastaviť do 3 polôh.
Farba:hnedá (mikrovlákno)sivá (zamat)krémová (štruktúrovaná tkanina)zelená (samet)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 220 cmhĺbka: 95 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 186 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 44 cm
výška chrbtovej opierky: 47 cmvýška podrúčiek: 63 cm
rozmer plochy na spanie: 120 x 186 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 190 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 186 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 52000.000g |