Rozkladacia pohovka MAGNÉS Dekorhome
608.60 €
Do obchodu
Elegantná pohovka MAGNÉS v retro štýle s prvkami art-deco, sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a... Celý popis
Popis
Elegantná pohovka MAGNÉS v retro štýle s prvkami art-deco, sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj praktická - disponuje funkciou rozkladu. Pohovku jednoducho rozložíte na lôžko na návštevy s pohodlným rozmerom 111 x 180 cm.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou vo farebnom prevedení: smaragdová. Čalúnenie je obohatené o dekoratívne prešívanie. Sedačka stojí na masívnych pevných nožičkách lakovaných čiernou farbou so zlatým zakončením.
Farba:smaragdová / čierna / zlatá
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 184 cmhĺbka: 85 - 111 cmvýška: 66 - 78 cm
šírka sedu: 180 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 38 cm
výška chrbtovej opierky: 46 cmvýška podrúčiek: 44 cmvýška nožičiek: 20 cm
rozmer plochy na spanie: 111 x 180 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 46 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 184 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA | 111 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |