Rozkladacia pohovka LISSA Sivá
618.30 €
Do obchodu
So štýlovou pohovkou LISSA si budete užívať komfort plnými dúškami. Jedným z hlavných prvkov, ktoré pohovka ponúka, je veľký úložný priestor. Môžete v ňom... Celý popis
Popis
So štýlovou pohovkou LISSA si budete užívať komfort plnými dúškami. Jedným z hlavných prvkov, ktoré pohovka ponúka, je veľký úložný priestor. Môžete v ňom uschovať prikrývky a ďalšie veci, ktoré momentálne nepotrebujete.
Pohovka je celočalúnená v látke Mono dostupnej v troch prevedeniach. Nožičky pohovky sú plastové v čiernom odtieni, čo dodáva kontrast a moderný vzhľad.
Možnosť ľahkého premenenia na plnohodnotné lôžko s rozmermi 137 x 200 cm.
Farba:tyrkysová (Mono 238)staroružová (Mono 235)sivá (Mono 245)
Výber farby pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / pružina / plast
Rozmery:šírka: 217 cmhĺbka: 99 cmvýška: 88 cm
hĺbka sedu: 55 / 83 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer plochy na spanie: 137 x 200 cm
výška nožičiek: 12 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 83 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 100 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 217 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 12 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 100000.000g |