Rozkladacia pohovka LAURENCE Eltap Monolith 79 - tmavo modrá
1111.50 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka LAURENCE je dokonalým doplnkom do vášho interiéru. Spája v sebe nielen funkčnosť, ale aj estetiku. Sedák má vyplnený penami HR a T30.... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka LAURENCE je dokonalým doplnkom do vášho interiéru. Spája v sebe nielen funkčnosť, ale aj estetiku. Sedák má vyplnený penami HR a T30. Nábytok je navyše vybavený vlnitými pružinami typu B, ktoré poskytujú pocit pohodlia a komfortu. Pohovka je vybavená nastaviteľnými opierkami hlavy.
Jednoduchým rozložením získate lôžko na spanie o rozmere 199 x 136 cm.
Odporúčame kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej série.
Poťahový materiál:
Nube 03
Nube 04
Nube 05
Nube 06
Nube 20
Nube 22
Nube 24
Nube 33
Nube 35
Nube 40
Nube 45
Monolith 76
Monolith 79
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / pena / pružina / kov
Rozmery:
šírka: 261 cm
hĺbka: 97 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 45 cm
šírka sedu: 199 cm
hĺbka sedu: 74 cm
výška nožičiek: 9 cm
Hmotnosť:
100 kg
Nosnosť:
220 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Berte prosím na vedomie, že foto je iba ilustračné. V skutočnosti sa môže mierne líšiť v závislosti od toho, aké farby máte nastavené na svojom monitore.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 220 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 100 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 97 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| HĹBKA SEDU | 74 cm |
| ŠÍRKA | 261 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 79 - tmavo modrá |
| Hmotnosť | 100000.000g |