Rozkladacia pohovka LAUREL Tempo Kondela Ľavá
413.50 €
Do obchodu
Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je čalúnená svetlomodrou látkou. Rozložením vznikne pohodlná posteľ o rozmere 80 x 195 cm. Súčasťou sú dva... Celý popis
Popis
Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je čalúnená svetlomodrou látkou. Rozložením vznikne pohodlná posteľ o rozmere 80 x 195 cm.
Súčasťou sú dva vankúše a bonelové výplň sedacej časti. Pohovku ponúkame v pravom i ľavom prevedení.
Výber prevedenie pohovky zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:svetlomodrá
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 149 cmhĺbka: 90 cmvýška: 80 cm
výška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 83 cmvýška nožičiek: 10 cm
rozmer lôžka: 80 x 195 cm
Hmotnosť:60,5 kg
Dodávaná v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 149 cm |
| HMOTNOSŤ | 60,5 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| HĹBKA SEDU | 83 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 60500.000g |