Rozkladacia pohovka látka Dekorhome Krémová
241.50 €
Do obchodu
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie. Drevený rám a... Celý popis
Popis
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie.
Drevený rám a pochrómované nohy prispievajú k jej mohutnosti, zatiaľ čo silné polstrovanie zvyšuje jej pohodlnosť. Rozkladacia pohovka sa dá ľahko a rýchlo rozložiť na lôžko a zase zložiť naspäť. Ako pohovka vám umožní vybrať si z 3 rôznych polôh operadla.
Táto rozkladacia pohovka sa môže pochváliť súčasným dizajnom, a bude sa tak hodiť do každého štýlu zariadenia.
Farba:svetlosivátmavosivákrémováhnedámodrázelenáčiernažltávínovásivohnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo / kov / látka (polyester)
Rozmery:šírka: 184 cmhĺbka: 77,5 cmvýška: 60,5 / 64 / 66,5 cm
hĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 40 cmvýšky operadla chrbta: 42 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 168x84 cm
Hmotnosť:22 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 184 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 66,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 22000.000g |