Rozkladacia pohovka látka Dekorhome Hnedá
423.10 €
Do obchodu
Doprajte si multifunkčný doplnok do obývacej izby s touto rozkladacou pohovkou! Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie... Celý popis
Popis
Doprajte si multifunkčný doplnok do obývacej izby s touto rozkladacou pohovkou! Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň poslúži ako pohodlné miesto na sedenie.
Drevený rám a kovové nohy sú zárukou mohutnosti, zatiaľ čo silné polstrovanie prináša veľký komfort.
Rozkladacia pohovka sa dá ľahko a rýchlo rozložiť na lôžko a zase zložiť naspäť.
Ako pohovka vám umožní vybrať si z 3 rôznych polôh operadla.
Súčasťou balenia sú aj dva vankúše pre ešte pohodlnejšie sedenie.
Táto rozkladacia a polohovacie pohovka sa môže pochváliť súčasným dizajnom, a bude sa tak hodiť do každého štýlu zariadenia.
Farba:tmavosivásvetlosivákrémovásvetlozelenážltáhnedámodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / drevo / kov
Rozmery:šírka: 176 cmhĺbka: 84 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 154 cmvýška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 50 cm
plocha na spanie: 176x98 cm
Hmotnosť:32 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 176 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 154 cm |
| HĹBKA | 84 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 32000.000g |