Rozkladacia pohovka látka Dekorhome Čierna
264.90 €
Do obchodu
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie. Drevený rám a... Celý popis
Popis
Táto všestranná rozkladacia pohovka sa bude výborne hodiť na uloženie nečakaných nocľažníkov a cez deň vám ponúkne pohodlné miesto na sedenie.
Drevený rám a pochrómované nohy prispievajú k jej pevnosti, zatiaľ čo silné polstrovanie zvyšuje jej pohodlnosť.
Rozkladacia pohovka sa dá ľahko a rýchlo rozložiť na lôžko a zase zložiť naspäť. Ako pohovka vám umožní vybrať si z 3 rôznych polôh operadla.
Vďaka modernému dizajnu sa táto rozkladacia pohovka bude hodiť do každého interiéru. Súčasťou balenia sú aj dva vankúše.
Farba:svetlo sivátmavo sivákrémováhnedámodrázelenáčiernažltávínovášedohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / kov /l átka (polyester)
Rozmery:šírka: 168 cmhĺbka: 77 cmvýška: 61,5 / 64 / 66 cm
hĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 30 cmvýška operadla chrbta: 41 cm
Plocha na spanie:šírka: 168 cmhĺbka: 82 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:19,5 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 61,5 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 168 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 168 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 19500.000g |