Rozkladacia pohovka KEVAN Tempo Kondela
600.40 €
Do obchodu
Celočalúnená moderná sedacia súprava s úložným priestorom a funkciou rozkladania s plochou na spanie 148x195 cm KEVAN vo svetleosivom prevedení je ideálna do... Celý popis
Popis
Celočalúnená moderná sedacia súprava s úložným priestorom a funkciou rozkladania s plochou na spanie 148x195 cm KEVAN vo svetleosivom prevedení je ideálna do priestorov, kde nie je veľa miesta.
Jej jednoduchý, avšak neopozeraný dizajn zapadne do každého interiéru.
O kvalitnú výplň sedacej časti sa starajú pružiny Falista spoločne s pohodlnou PUR penou.
Farba:svetlosivá / chróm
Materiál:látka / kov / pružina Falista / PUR pena
Rozmery:šírka: 255 cmhĺbka: 105 cmvýška: 98 cm
hĺbka sedu: 58 / 90 cmvýška sedu: 40 cmvýška nožičiek: 5 cm
plocha na spanie: 148 x 195 cm
Hmotnosť:114 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| HĹBKA SEDU | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 114 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 255 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 105 cm |
| Hmotnosť | 114000.000g |