Rozkladacia pohovka GURU Tempo Kondela Hnedá
412.70 €
Do obchodu
Klasický štýl je stále in. Pokiaľ patríte k jeho milovníkom, pohovka GURU je jednoznačne pre vás. Ideálne do akéhokoľvek interiéru. GURU je čalúnená látkou... Celý popis
Popis
Klasický štýl je stále in. Pokiaľ patríte k jeho milovníkom, pohovka GURU je jednoznačne pre vás. Ideálne do akéhokoľvek interiéru.
GURU je čalúnená látkou Soro v dvoch farebných variantoch. Pýši sa možnosťou rozkladu, ktorý môžete využívať nielen na občasné spanie, ale aj na každodenné spanie. Plocha na spanie predstavuje rozmer 122x200 cm. O rozklad sa poskladá funkcia kľučiek klak, ktorá umožní nastaviť operadlo pohovky do zvislej a vodorovnej polohy. O vašu posteľnú bielizeň sa s radosťou postará priestranný úložný priestor. Komfort sedenia a spania zaisťuje bonelová pružina s pur penou. GURU je postavená na plastových nožičkách. Súčasťou pohovky sú dva dekoratívne vankúšiky.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Soro s možnosťou výberu dreva vo farbe orech alebo buk, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:sivohnedá taupe / hnedásvetlosivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Soro / pružina / PUR pena / drevo
Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 95 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 2 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:65 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 65000.000g |