Rozkladacia pohovka GANEVA Dekorhome
615.00 €
Do obchodu
Naša elegantná rozkladacia pohovka GANEVA vás pozýva na leňošenie a zaujme svojim moderným zamatovým poťahom vo farbe šampanského. Zvýšené nohy z brezového... Celý popis
Popis
Naša elegantná rozkladacia pohovka GANEVA vás pozýva na leňošenie a zaujme svojim moderným zamatovým poťahom vo farbe šampanského. Zvýšené nohy z brezového dreva vytvárajú vzdušné prostredie, ideálne pre malé priestory. Nohy majú zlatú koncovku.
Prvotriedny nosag pružiny a čalúnenie sľubujú výnimočný komfort sedenia a útulné prenocovanie pre vašich hostí. Podrúčky a priložené vankúšiky zaisťujú ešte lepšie pohodlie.
Farba:
šampanská (krémová) / hnedá / zlatá
Materiál:
látka / pružina / drevo / kov
Rozmery:
šírka: 196 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 178 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 44 cm
výška podrúčiek od zeme: 63 cm
výška nožičiek: 21 cm
rozmer plochy na spanie: 178 x 106 cm
rozmer vankúšikov: 50 x 13 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 196 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 21 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 178 cm |
| Hmotnosť | 60000.000g |