Rozkladacia pohovka FULGEO pravá Eltap Poco 03 / Poco 04 - sv.sivá, tmavo sivá
538.30 €
Do obchodu
Pohovka FULGEO je navrhnutá s ohľadom na náročného a moderného používateľa. Ponúka preto nielen minimalistický tvar, ale aj funkčný systém rozkladania, vďaka... Celý popis
Popis
Pohovka FULGEO je navrhnutá s ohľadom na náročného a moderného používateľa. Ponúka preto nielen minimalistický tvar, ale aj funkčný systém rozkladania, vďaka ktorému celok rýchlo a efektívne premeníte na pohodlnú posteľ. Disponuje aj úložným priestorom na lôžkoviny.
Sedák je vyplnený polyuretánovou penou T2540 a opierka chrbta polyuretánovou penou T2130. Elegantné čalúnenie je vyrobené z velúrovej tkaniny s jemnou pletenou štruktúrou, ktorá sa pod svetlom jemne trblieta. Tento materiál je okrem krásneho vzhľadu taktiež veľmi odolný proti treniu, oderu a žmolkovaniu.
Súčasťou balenia sú aj dva dekoratívne vankúšiky.
Poťahový materiál:
Poco 03 / Poco 04
Poco 101 / Poco 41
Poco 40 / Poco 04
Poco 04 / Poco 10
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
borovicové drevo / látka / pena
Orientácia pohovky:
pravá
Rozmery:
šírka: 214 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 77 cm
výška nožičiek: 1,5 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 75 cm
šírka sedu: 200 cm
plocha na spanie: 150 x 200 cm
Hmotnosť:
74 kg
Nosnosť:
160 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Berte prosím na vedomie, že foto je iba ilustračné. V skutočnosti sa môže mierne líšiť v závislosti od toho, aké farby máte nastavené na svojom monitore.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HĹBKA SEDU | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| ŠÍRKA | 214 cm |
| HMOTNOSŤ | 118 kg |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 1,5 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Poco 03 / Poco 04 - sv.sivá, tmavo sivá |
| Hmotnosť | 118000.000g |