Rozkladacia pohovka FILEMA Tempo Kondela Hnedá
594.90 €
Do obchodu
Dizajnová pohovka FILEMA vám dopraje komfortné odpočinok a stane sa vaším najlepším spoločníkom po náročeném dni. Pohovka je čalúnená jemnou zamatovou látkou... Celý popis
Popis
Dizajnová pohovka FILEMA vám dopraje komfortné odpočinok a stane sa vaším najlepším spoločníkom po náročeném dni.
Pohovka je čalúnená jemnou zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.Stojí na pevných drevených nožičkách v prevedení: dub. Pohovka sa pýši dekoratívnym prešívaním sedadla a operadla, mäkkou pohodlnú molitanové výplňou, polohovaním chrbtových opierok a funkcií rozkladu na lôžko s rozmerom 163 x 107 cm.Farba:kráľovská modrá / dubmentolová / dubhnedá / dub
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.Materiál:látka / drevo / molitanRozmery:šírka: 210 cmhĺbka: 92 cmvýška: 82 cm
hĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 41 cmvýška nožičiek: 18 cm
plocha na spanie: 163 x 107 cmHmotnosť:50,6 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 50600.000g |