Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome Ružová
731.10 €
Do obchodu
Štýlová pohovka DIRKÉ v retro štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj praktická -... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka DIRKÉ v retro štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Nie je totiž len elegantná a krásna, ale aj praktická - disponuje funkciou rozkladu. Pohovku jednoducho rozložíte na lôžko na návštevy s pohodlným rozmerom 110 x 180 cm.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: smaragdová a ružová. Čalúnenie je obohatené o jemné dekoratívne prešívanie. Sedačka stojí na kovových pevných nožičkách v zlatej farbe. Súčasťou sú dva menšie vankúšiky.
K pohovke DIRKÉ odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série DIRKÉ.
Farba:smaragdovárůžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 215 cmhĺbka: 91 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 180 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 41 cm
výška chrbtovej opierky: 44 cmvýška podrúčiek: 44 cmvýška nožičiek: 20 cm
rozmer plochy na spanie: 110 x 180 cmrozmer vankúšikov: 95 x 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 91 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 180 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 51000.000g |