Rozkladacia pohovka DALIA Eltap Sola 18 - béžová
874.50 €
Do obchodu
Pohovka DALIA je navrhnutá pre tých, ktorí si cenia pohodlie a komfort. Jej jedinečnosť spočíva v jej mimoriadnej funkčnosti. S veľkou plochou na spanie s... Celý popis
Popis
Pohovka DALIA je navrhnutá pre tých, ktorí si cenia pohodlie a komfort. Jej jedinečnosť spočíva v jej mimoriadnej funkčnosti. S veľkou plochou na spanie s rozmermi 215 x 145 cm je ideálnym nábytkom ako pre moderne zariadené interiéry, tak aj pre izby ladené v klasickom štýle.
Výnimočné pohodlie pohovky bolo dosiahnuté vďaka použitiu vysoko flexibilnej HR peny a vlnitej pružiny. Tento materiál nielen zvyšuje komfort sedenia, ale taktiež prispieva k dlhodobej životnosti pohovky.
Elegantný a moderný vzhľad zaisťujú vysoké čierne nohy. Dalia je vyrobená z kvalitných komponentov a špeciálne vybraných látok, ktoré sú odolné a ľahko sa udržujú.
Poťahový materiál:
Nube 22
Nube 33
Nube 35
Nube 40
Nube 45
Sola 06
Sola 18
Velvetmat 04
Velvetmat 24
Velvetmat 30
V prípade záujmu o inú poťahovú látku či farbu nás prosím kontaktujte.
Materiál:
látka / drevo / pružiny / kov / pena
Rozmery:
šírka: 260 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 58 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
100 kg
Nosnosť:
250 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NOSNOSŤ | 250 kg |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 100 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sola 18 - béžová |
| Hmotnosť | 100000.000g |