Rozkladacia pohovka DAISY Ružová
782.20 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka DAISY s úložným priestorom je skutočným príkladom luxusu pre váš interiér. Je čalúnená poťahovou látkou Kronos v štyroch farebných... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka DAISY s úložným priestorom je skutočným príkladom luxusu pre váš interiér. Je čalúnená poťahovou látkou Kronos v štyroch farebných variantoch. Drevené nohy v dekore orech zaisťujú stabilitu a pridávajú pohovke šarm.
Jednou z výnimočných funkcií je možnosť rozloženia, vďaka ktorej sa ľahko premení na pohodlné lôžko s rozmermi 126x190 cm. Pohovka disponuje úložným priestorom, ktorý umožní uskladniť všetky veci a mať ich po ruke.
Farba:tmavo zelená (Kronos 19) / orechtmavo modrá (Kronos 9) / orechbéžová (Kronos 35) / orechružová (Kronos 29) / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / pružina / MDF
Rozmery:šírka: 215 cmhĺbka: 90 cmvýška: 104 cm
výška sedu: 47 cmšírka sedu: 190 cmhĺbka sedu: 62 cm
výška nožičiek: 14 cm
plocha na spanie (ŠxD): 126x190 cm
Nosnosť / miesto:100 kg
Hmotnosť:68 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 104 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 14 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 215 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 68000.000g |