Rozkladacia pohovka DADA Tempo Kondela Modrá
493.70 €
Do obchodu
S modernou pohovkou DADA si vychutnáte leňošenie a zaslúžený odpočinok. Ideálne do akéhokoľvek interiéru. DADA je celočalúnená, vďaka čomu ju môžete umiestniť... Celý popis
Popis
S modernou pohovkou DADA si vychutnáte leňošenie a zaslúžený odpočinok. Ideálne do akéhokoľvek interiéru. DADA je celočalúnená, vďaka čomu ju môžete umiestniť kdekoľvek do priestoru.Oblečená je v látke Inari. DADA sa pýši možnosťou rozkladu, ktorý oceníte pri nečakanej návšteve. Plocha na spanie predstavuje rozmer 197x133 cm. Pohovka ponúka úložný priestor so širokou škálou využitia. Na komforte sedenia a spania sa podpisuje bonelová výplň. Čerešničkou na torte sú dva vankúše, ktoré sa postarajú o príjemné opretie unaveného chrbta.Farba:svetlosivá / sivámodrá / siváVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:látka Inari 91 / 96Rozmery:šírka: 153 cmhĺbka: 93 cmvýška: 90 cmhĺbka sedu: 77 cmvýška sedu: 43 cmvýška nožičiek: 2 cmvýška opierky na ruky: 60 cmrozmer plochy na spanie: 133 x 197 cmrozmer vankúša: 64 x 44 cmNosnosť:100 kg / osobaHmotnosť:78,5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 93 cm |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| HMOTNOSŤ | 78,5 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 78500.000g |