Rozkladacia pohovka BROTEÁS Dekorhome Svetlo ružová
728.90 €
Do obchodu
Štýlová a dizajnová pohovka BROTEÁS očarí každú návštevu. Pohovka je v retro štýle s prvkami art-deco. Pohovka je čalúnená buď zamatovou látkou alebo... Celý popis
Popis
Štýlová a dizajnová pohovka BROTEÁS očarí každú návštevu. Pohovka je v retro štýle s prvkami art-deco.
Pohovka je čalúnená buď zamatovou látkou alebo štruktúrovanou látkou v štyroch farebných variantoch: ružová, smaragdová, modrá a sivá. Stojí na kovových nohách vo farbe ružového zlata. Sedačka je pýši praktickou funkciou rozkladu.
Farba:ružovásmaragdovámodrásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 210 cmhĺbka: 82 cmvýška: 86 cm
šírka sedu: 179 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 42 cm
výška chrbtovej opierky: cmvýška podrúčiek: 60 cmvýška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 179 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 50700.000g |