Rozkladacia pohovka BOLIVIA Tempo Kondela Hnedá
603.00 €
Do obchodu
Praktická pohovka BOLIVIA zaujme svojim moderným dizajnom. Pohovka je čalúnená látkou. Vďaka jednoduchému systému rozkladanie AUTOMAT pohovku rozložíte na... Celý popis
Popis
Praktická pohovka BOLIVIA zaujme svojim moderným dizajnom.
Pohovka je čalúnená látkou. Vďaka jednoduchému systému rozkladanie AUTOMAT pohovku rozložíte na lôžko s rozmermi 145 x 198 cm, je vhodná pre každodenné spanie. Praktický úložný priestor poslúži na uloženie prikrývok alebo vankúšov. Sedacia časť je vyplnená bonelovými pružinami.
Súčasťou pohovky sú aj dva vankúše, ktoré zastupujú opierku chrbta. Pohodlie zvyšujú aj dve opierky na ruky.
Farba:
hnedá
sivá
sivohnedá / žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 200 cm
výška: 88 cm
hĺbka: 105 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu (s vankúšmi / bez vankúšov): 56/80 cm
Hmotnosť:
75 kg
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 75 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 80 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ROZMER LÔŽKA | 145 x 198 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 75000.000g |