Rozkladacia pohovka BÉLOS Dekorhome Sivá
780.00 €
Do obchodu
Elegantná pohovka BÉLOS očarí každú návštevu. Pohovka je v retro štýle s prvkami art-deco. Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch:... Celý popis
Popis
Elegantná pohovka BÉLOS očarí každú návštevu. Pohovka je v retro štýle s prvkami art-deco.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: smaragdová a sivá. Konštrukcia pohovky je z masívneho dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu a pevnosť. Stojí na kovových nohách v čiernej alebo zlatej farbe. Sedačka je pýši praktickou funkciou rozkladu. Sedačka je zdobená dekoratívnym prešívaním.
K pohovke BÉLOS odporúčame prikúpiť ďalšie produkty zo série BÉLOS.
Farba:smaragdovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 213 cmhĺbka: 82 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 168 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 39 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cmvýška podrúčiek: 58 cmvýška nožičiek: 17 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 168 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 56000.000g |