Rozkladacia pohovka AURELIA Tempo Kondela Ružová
708.30 €
Do obchodu
Moderná dizajnová pohovka AURELIA je čalúnená jemnou látkou. Stojí na drevených nožičkách. Pohovka disponuje úložným priestorom a po rozklade aj lôžkom o... Celý popis
Popis
Moderná dizajnová pohovka AURELIA je čalúnená jemnou látkou. Stojí na drevených nožičkách.
Pohovka disponuje úložným priestorom a po rozklade aj lôžkom o ploche 155 x 190 cm.
Farba:
mentolová
ružová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Material:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 216 cm
výška: 74 cm
hĺbka: 100 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 50 cm / 80 cm (bez vankúšov)
Výška nožičiek: 13 cm
Ložná plocha: 155 x 190 cm
Hmotnosť:
113 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ROZMER LÔŽKA | 155 x 190 cm |
| ŠÍRKA | 216 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 113060.000g |