Rozkladacia pohovka ASIA NEW Tempo Kondela Hnedá
372.20 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka ASIA NEW výborne zapadne do študentských či obývacej izieb. Je potiahnutá látkou. Vďaka tomu, že je rozkladacia poskytuje dostatok miesta... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka ASIA NEW výborne zapadne do študentských či obývacej izieb. Je potiahnutá látkou. Vďaka tomu, že je rozkladacia poskytuje dostatok miesta pre pohodlné spanie s plochou 120 x 194 cm. Praktický úložný priestor poslúži najmä vtedy, keď potrebujete odložiť prikrývky či vankúše.
Dodávaná je spolu s 2 malými vankúšikmi.
Farba:tehlová / vzorzlatá / vzorhnedá / svetlohnedátyrkysová / čierna
Výber farby pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 194 cmvýška: 95 cmhĺbka: 86 cm
výška sedu: 45 cmhĺbka sedu: 55 cm
Hmotnosť:46,5 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 194 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 46500.000g |