Rozkladacia pohovka ASB-007 Autronic
418.00 €
Do obchodu
Pohovka vnesie do vášho domova prvky škandinávskeho minimalizmu a povestnú útulnosť. Pohodlne usadí vás aj návštevu a stane sa atraktívnou dominantou vašej... Celý popis
Popis
Pohovka vnesie do vášho domova prvky škandinávskeho minimalizmu a povestnú útulnosť. Pohodlne usadí vás aj návštevu a stane sa atraktívnou dominantou vašej obývačky. Bude skvelým spoločníkom pri popoludňajšej sieste alebo večernej relaxácii.
Pomocou mechanizmu so sklopným chrbtom vytvoríte behom chvíľky lôžko pre občasné prespanie. Vysoké nôžky z masívneho dreva podčiarkujú nielen elegantný vzhľad gauča a zaistia jeho stabilitu, ale majú aj svoju praktickú stránku. Priestor pod pohovkou je stále dobre dostupný a udržanie poriadku pod ňou teda zvládnete bez problémov. Gauč umožňuje umiestnenie do priestoru, ale aj pri stene s ním vytvoríte reprezentatívne odpočinkové miesto.
Farba:zelená / buk
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 188 cmhĺbka: 86 cmvýška: 88 cm
Nosnosť:260 kg
Hmotnosť:41,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Retro |
| HMOTNOSŤ | 41,5 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 188 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| NOSNOSŤ | 260 kg |
| Hmotnosť | 41500.000g |