Rozkladacia pohovka ALABAMA Tempo Kondela Tmavomodrá
404.60 €
Do obchodu
Praktická štýlová rozkladacia pohovka ALABAMA sa hodí do každej detskej, študentskej či obývačky, ktorý chcete sýtymi farbami oživiť. Dodáva sa v niekoľkých... Celý popis
Popis
Praktická štýlová rozkladacia pohovka ALABAMA sa hodí do každej detskej, študentskej či obývačky, ktorý chcete sýtymi farbami oživiť. Dodáva sa v niekoľkých farebných prevedení.
Má praktický úložný priestor, kde si môžete uložiť prikrývky či vankúše.
Je vhodná pre každodenné spanie, rozkladá sa nenáročným systémom automat KLIK-KLAK, takže je jej rozkladania veľmi jednoduché - stačí ju nadvihnúť a automaticky sa rozloží na pohodlnú priestrannú pohovku s plochou na spanie 116 x 195 cm.
Svojim užívateľom poskytuje príjemné bonelové sedenie s výškou sedu 47 cm.
Farba:horčicová / sivávínová / sivámodrá / siváčervená / čiernobiely vzormodrá / čiernobiely vzorružová / čiernobiely vzorzelená / čiernobiely vzor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Malmo / bonelovej výplň sedacej časti
Rozmery:šírka: 195 cmvýška: 90 cmhĺbka: 90 cm
výška sedu: 47 cmhĺbka sedu: 53 cm
plocha na spanie: 195x116 cm
výška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:61,5 kgDodávaná v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 61,5 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 116 x 195 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavomodrá |
| Hmotnosť | 61500.000g |