Rozkladacia pohovka ABES Smaragdová
531.90 €
Do obchodu
Pohovka ABES sa stane vašou súkromnou oázou relaxácie po namáhavom dni. Je navrhnutá tak, aby vám poskytla pohodlie a pokoj. Táto pohovka je vyrobená z... Celý popis
Popis
Pohovka ABES sa stane vašou súkromnou oázou relaxácie po namáhavom dni. Je navrhnutá tak, aby vám poskytla pohodlie a pokoj. Táto pohovka je vyrobená z nádhernej zamatovej Velvet látky, ktorá je k dispozícii v troch farebných variantoch. Táto látka rozžiari celú miestnosť av spojení s bukovými nohami určite pritiahne pozornosť. Zamatový materiál je v súčasnej dobe veľmi populárny, pôsobí luxusne a zároveň dodáva miestnosti pocit útulnosti.
Pohovka ABES je rozkladacia, čo znamená, že ju ľahko premeníte na príležitostné lôžko s plochou 107 x 163 cm.
Farba:staroružová buksmaragdová / buksvetlosivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / látka
Rozmery:šírka: 213 cmhĺbka: 81 cmvýška: 77 cm
hĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 18 cm
plocha na spanie: 107 x 163 cm
Hmotnosť:51 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 213 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 51000.000g |