Rozkladacia leňoška DOMAS Smaragdová
363.60 €
Do obchodu
Kreslo REMAN je skutočne ideálnym miestom na relaxáciu a odpočinok vo svete neustáleho stresu a zhone. Jeho dizajn je navrhnutý tak, aby vám poskytol moment... Celý popis
Popis
Kreslo REMAN je skutočne ideálnym miestom na relaxáciu a odpočinok vo svete neustáleho stresu a zhone. Jeho dizajn je navrhnutý tak, aby vám poskytol moment pokoja a pohody. Jednoduchým úkonom je možné kreslo rozložiť a vytvoriť tak pohodlné lôžko na spanie.
Kreslo je čalúnené jemnou zamatovou látkou Velvet, ktorá dodáva pocit luxusu a zároveň príjemný dotyk. Jeho prevedenie je tak presvedčivé, že vás očarí a vytvorí priestor, ktorý sa stane vašim dokonalým útočiskom relaxácie.
Farba:smaragdová / chrómsivohnedá taupe / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / látka / pena
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 181 cmvýška: 93 cm
výška sedu: 42 cm
plocha na spanie: 78 x 181 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 181 cm |
| DĹŽKA | 181 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 40000.000g |