Rozkladacia chesterfield pohovka 2-miestna ROMANO Tempo Kondela Hnedá
1020.20 €
Do obchodu
Elegantná a luxusná obývacia izba s pohovkou ROMANO sa stane skutočnosťou. Čalúnená je látkou Velvet, ktorá pridáva na noblesu. Pohovka je celočalúnená a jej... Celý popis
Popis
Elegantná a luxusná obývacia izba s pohovkou ROMANO sa stane skutočnosťou. Čalúnená je látkou Velvet, ktorá pridáva na noblesu. Pohovka je celočalúnená a jej umiestnením do priestoru získate neprehliadnuteľný prvok, ktorý upúta na prvý pohľad.
Stabilitu zaisťujú kovové nohy v striebornej farbe. Táto impozantná pohovka je hrdým zástupcom štýlu Chesterfield, ktorý reprezentujú zakrivené opierky ruky, telo bohato zdobené gombíkmi a prešívané čalúnenie. Dodávaná je s dvoma dekoratívnymi vankúšmi. Sedacia časť je pripevnená suchým zipsom, takže sa dá ľahko skladať. Ponúka lôžko s plochou na spanie o rozmere 113x190 cm. Nádherne vynikne nielen v obývačke, ale aj v kancelárii, hale či iných reprezentatívnych priestoroch.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty z radu ROMANO.
Možnosť objednania v 5 farebných odtieňoch látky Velvet s dodacou lehotou 8-10 týždňov. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby.
Farba:hnedá Velvet 28 / striebornásvetlo sivá Velvet 03 / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov / molitan
Rozmery:šírka: 185 cmhĺbka: 88 cmvýška: 73 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 45 cm
rozmer lôžka: 113x190 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:120 kg / osoba
Hmotnosť:65 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 88 cm |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 65000.000g |