Rozkladací záhradný stôl 260+40 cm Sivohnedá taupe
667.20 €
Do obchodu
Moderný záhradný rozkladací stôl skvele zapadne do každého verejného aj súkromného priestoru. Vďaka odolnému materiálu je výrobok vhodný na použitie vo vnútri... Celý popis
Popis
Moderný záhradný rozkladací stôl skvele zapadne do každého verejného aj súkromného priestoru. Vďaka odolnému materiálu je výrobok vhodný na použitie vo vnútri aj mimo budovy.
Výrobok je vyrobený z polypropylénu vystuženého skleným vláknom, ktoré zaručuje odolnosť proti nepriaznivým mechanickým vplyvom a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Ľahko sa udržuje a udržuje v čistote.
Doplnková funkcia predĺženia stola z 260 na 300 cm je ideálnym riešením do reštauračných priestorov, ale aj pre väčší počet hostí pri rodinných stretnutiach alebo večierkoch. Inteligentný vysúvací mechanizmus uľahčuje nastavenie stola na vami preferovanú veľkosť.
Výrobok má certifikáty TÚV a CATAS, jedná sa o európsky výrobok.
Farba:sivohnedá taupetmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polypropylén
Rozmery:šírka: 260 - 300 cmhĺbka: 100 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:46 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| HĹBKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| MATERIÁL DOSKY | Polypropylen |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 46000.000g |