Rozkládací křeslo KENY Tempo Kondela Sivá
287.10 €
Do obchodu
Moderné rozkladacie kreslo KENY sa hodí do každej detskej či študentskej izby. Jeho rozložením vznikne pohodlné miesto pre príležitostné spanie s plochou 100... Celý popis
Popis
Moderné rozkladacie kreslo KENY sa hodí do každej detskej či študentskej izby. Jeho rozložením vznikne pohodlné miesto pre príležitostné spanie s plochou 100 x 190 cm. Jednoduchá manipulácia s podperný vankúšom, ktorý slúži ako zadná časť plochy lôžka po rozložení.
V zadnej časti je praktický úložný priestor. Kreslo stojí na nožičkách a kolieskach.
Farba:sivá / vzor Tokyo redhnedá / vzor károružová / svetlosivámentolová / krémovásivá / vzor károhnedá / vzor Kenya
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Savana
Rozmery:šírka: 100 cmvýška: 90 cmhĺbka: 87 cm
výška sedu: 45 cmhĺbka sedu s vankúšom: 52 cmhĺbka sedu bez vankúša: 78 cm
Rozmer vankúša:šírka: 100 cmvýška: 40 cm
Nosnosť:70 kg
Hmotnosť:52 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HĹBKA | 87 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 54000.000g |