Rozkladací konferenčný stolík MONTANA Biela
260.20 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík MONTANA, ktorý vnesie do interiéru štipku netradičnosti. Na prvý pohľad jednoduchý, ale zároveň originálny. Stolík je vyrobený z... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík MONTANA, ktorý vnesie do interiéru štipku netradičnosti. Na prvý pohľad jednoduchý, ale zároveň originálny.
Stolík je vyrobený z laminovanej DTD v dvoch farebných prevedeniach: dub sonoma/biela a dub artisan/antracit. Disponuje výškovo nastaviteľnou vrchnou doskou, ktorú ľahko zdvihnete pomocou jednoduchého mechanizmu a tiež jednou vkladacou doskou, vďaka ktorej vznikne celková doska stola 65 x 130 cm.
Farba:dub artisan / bieladub artisan / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 130 - 170 cmhĺbka: 65 cmvýška: 55 - 67 cm
Hmotnosť:44 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| VÝŠKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| DEKOR | Dub artisan |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 44000.000g |