Rozkladací konferenčný stôl TYMON 2 Halmar Gaštan
195.00 €
Do obchodu
Praktický konferenčný stolík TYMON 2, ktorý behom chvíľičky premeníte vďaka jednoduchému mechanizmu na priestranný jedálenský stôl pre 4 osoby. Stôl je... Celý popis
Popis
Praktický konferenčný stolík TYMON 2, ktorý behom chvíľičky premeníte vďaka jednoduchému mechanizmu na priestranný jedálenský stôl pre 4 osoby.
Stôl je vyrobený z laminovanej MDF a masívneho dreva v dvoch farebných variantoch: dub craft a gaštan. Stolík je možné rozložiť zo 125 cm na 163 cm a zároveň zvýšiť jeho výšku zo 60 cm na 75 cm.
Farba:dub craftgaštan
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná MDF / masívne drevo
Rozmery:šírka: 125 - 163 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 - 75 cm
Hmotnosť:29,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| ŠÍRKA | 163 cm |
| DEKOR | Gaštan |
| DEKOR | Dub craft |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Gaštan |
| Hmotnosť | 29800.000g |