Rozkladací konferenčný stôl DERIA Signal
304.10 €
Do obchodu
Premyslený a dizajnový stôl DERIA oslní svojimi možnosťami. Stôl je vhodný do menších interiérov, kde nie je miesto na samostatnú jedáleň. Jednoduchým... Celý popis
Popis
Premyslený a dizajnový stôl DERIA oslní svojimi možnosťami. Stôl je vhodný do menších interiérov, kde nie je miesto na samostatnú jedáleň. Jednoduchým mechanizmom urobíte z konfrenčného stolíka priestranný jedálenský stôl.
Farba:dub artisan / antracit
Materiál:lamino / kov
Rozmery:šírka: 90 - 180 cmhĺbka: 80 cmvýška: 49 - 76 cm
Hmotnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Lamino |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| MATERIÁL NÔH | Lamino |
| Hmotnosť | 50000.000g |