Rozkladací konferenčný stôl BEATA Signal Dub
214.30 €
Do obchodu
Konferenčný stôl s funkciou jedálenského stola v klasickom designe. Doska stola je vyrobená z lamina, čo znamená, že je odolná proti poškriabaniu a ľahko sa... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl s funkciou jedálenského stola v klasickom designe. Doska stola je vyrobená z lamina, čo znamená, že je odolná proti poškriabaniu a ľahko sa čistí. Rám stola je vyrobený z DTD dosky v troch drevených dekóroch.
Farba:dub sonomagaštanorechwenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lamino / DTD doska
Rozmery:šírka: 130 - 170 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 - 77 cm
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Wenge |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Gaštan |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 67 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 40000.000g |