Rohový toaletný stolík s LED Dekorhome Čierna
249.90 €
Do obchodu
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s týmto elegantným toaletným stolíkom! Tento toaletný stolík, vyrobený z kvalitného MDF, zaujme elegantnou siluetou a... Celý popis
Popis
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s týmto elegantným toaletným stolíkom!
Tento toaletný stolík, vyrobený z kvalitného MDF, zaujme elegantnou siluetou a jednoduchými líniami v modernom štýle. Je navrhnutý tak, aby sa pohodlne vošiel do rohu a zároveň ponúkol na malom priestore veľa úložného priestoru.
Priestranná skrinka a otvorená polica pod stolovou doskou slúži na prehľadné uloženie líčenie a kozmetiky, a keďže sú otvorené do strán, máte k nim jednoduchý prístup aj posediačky pri stole.
Krásne 3panelové zrkadlo vás odráža z 3 strán pre pohodlnú aplikáciu make-upu a zároveň dodáva stola elegantný vzhľad. K dvom bočným panelom sú pridané spodnej police na fľaštičky, štetce na líčenie, krémy a Lotions, parfumy a dekoratívne predmety.
Elegantný LED diódy vám poskytnú optimálne osvetlenie.
Farba:bielatmavosiváčiernasvetlosivádub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / melamín / sklo
Rozmery:šírka: 111 cmhĺbka: 54 cmvýška: 141,5 cm
Typ objímky:E1
Hmotnosť:24,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x toaletný stolík, 3 x zrkadlo, 10 x LED žiarovka, konektor USB
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 3x zrkadlo |
| OBSAH SETU | 10x LED žiarovka |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Jednokrídlové |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 37700.000g |