Rohový toaletný stolík biela Dekorhome
191.30 €
Do obchodu
Rohový toaletný stolík biela Dekorhome Celý popis
Popis
Rohový toaletný stolík biela Dekorhome
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 54 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| TYP STOLA | Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ZRKADLO | Áno |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| Hmotnosť | 36900.000g |