Rohový PC stôl TERINO Tempo Kondela Dub
226.40 €
Do obchodu
Moderný počítačový stôl TERINO je typ nábytku, s ktorým sa vám bude skvele pracovať. Rohové prevedenie vám zaručí pohodlie pri práci a dostatok úložného... Celý popis
Popis
Moderný počítačový stôl TERINO je typ nábytku, s ktorým sa vám bude skvele pracovať. Rohové prevedenie vám zaručí pohodlie pri práci a dostatok úložného priestoru. Vďaka trom zásuvkám a otvorenému regálu budete mať vždy všetko po ruke.
Stôl je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD v troch farebných variantoch: biela, dub artisan a grafit. Stôl je univerzálny, úložná časť môže byť na pravej i ľavej strane. Kvalitný slovenských výrobok.
Farba:bieladub artisangrafit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 138 cmhĺbka: 50/110 cmvýška: 75,4 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:47,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Grafit |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | PC stôl |
| TYP STOLA | Písací |
| TYP STOLA | Počítačový |
| TYP STOLA | Pracovný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg |
| HĹBKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 138 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 47500.000g |