Rohová záhradná lavica borovice Dekorhome Hnedá / sivá
287.70 €
Do obchodu
S touto drevenou záhradnou rohovou lavicou môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku... Celý popis
Popis
S touto drevenou záhradnou rohovou lavicou môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Záhradná rohová lavica z masívneho borovicového dreva vyniká svojou dlhou životnosťou a klimatickou odolnosťou. Môžete si ju postaviť do záhrady alebo na terasu, a vytvoriť si tak príjemné vonkajšie posedenie, kde si môžete v kľude čítať knižku alebo si vychutnať šálku kávy. Operadlo pritom prispeje k vášmu pohodliu. Dlhú lavicu môžete zostaviť s krátkou časťou naľavo aj napravo podľa miesta, kam ju chcete postaviť.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:bielabiela / hnedásivá / hnedáhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 151 cmhĺbka: 119 cmvýška: 85 cm
Hmotnosť:30,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 85 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 151 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 119 cm |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 30,3 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / sivá |
| Hmotnosť | 30300.000g |