Rohová záhradná lavica akácie / látka Dekorhome Sivohnedá taupe
402.50 €
Do obchodu
Táto drevená rohová lavica má širokú sedaciu plochu a vnesie do vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru nádych rustikálneho kúzla. Záhradná lavica so... Celý popis
Popis
Táto drevená rohová lavica má širokú sedaciu plochu a vnesie do vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru nádych rustikálneho kúzla.
Záhradná lavica so svetlo naolejovaným povrchom je vyrobená z masívnej akácie, čo je tropické tvrdé drevo, ktoré výborne vzdoruje vplyvom počasia a veľa toho vydrží. Skvele sa preto hodí na vonkajšie použitie.
Na rohovú lavičku sa vedľa seba pohodlne posadí až 5 osôb. Lamely sedadla a operadla poskytujú pri sedení potrebnú oporu a optimálny komfort. Ruky môžete nechať spočinúť na jednej z dvoch podrúčiek.
Odpočinok vám ďalej spríjemnia priložené podušky. Sú ušité zo 100% polyesteru s vodeodolnou úpravou a každá z nich je opatrená dvoma pármi šnúrok, ktorými ich môžete pevne prichytiť k lavici.
Doprajte si zaslúžený relax na tejto krásnej záhradnej rohovej lavičke!
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlo modráhnedá / modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / zelenáhnedá / sivohnedá taupehnedá / siváhnedá / čiernahnedá / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:akáciové drevo / látka (100% polyester)
Celkové rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 150 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 44 cmvýška operadla: 44 cmvýška podrúčiek od zeme: 64 cm
Rozmery dvojmiestne lavice:šírka: 97 cmhĺbka: 45 cmvýška: 90 cm
Rozmery trojmiestne lavice:šírka: 145 cmhĺbka: 45 cmvýška: 90 cm
Rozmery podušiek:šírka: 100 / 150 cmhĺbka: 50 cmhrúbka: 7 cm
Hmotnosť:29,1 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica, 2 x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 29,1 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 29100.000g |