Rohová sedacia súprava OTTAVIO Eltap Ľavá
831.40 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava OTTAVIO je vyrobená v minimalistickom štýle. Klasická konštrukcia, jednoduchá forma, univerzálne usporiadanie - to sú charakteristické... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava OTTAVIO je vyrobená v minimalistickom štýle. Klasická konštrukcia, jednoduchá forma, univerzálne usporiadanie - to sú charakteristické vlastnosti tejto modernej designovej sedačky. Vďaka jemným dekoračným prvkom v podobe elegantného prešitia na sedadlách a operadlách pôsobí pohovka zaujímavým dojmom.
Pevná konštrukcia zaručuje možnosť dlhodobého používania so zachovaním elegantného vzhľadu.
Po rozložení získava používateľ k dispozícii lôžko 195 x 135 cm. Intuitívny spôsob rozkladania, ktorý spočíva vo vysunutí spodnej časti a sklopení operadla, zaručuje pohodlné a bezproblémové používanie. Po rozložení získava sedacia súprava dodatočný úložný priestor na lôžkoviny.
Farba:sivá / biela (Sawana 05 + Soft 17 - ekokoža )
Materiál:látka (100% Polyester) / ekokoža / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 275 cmhĺbka: 180 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 195 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 40 cm
plocha na spanie: 135 x 195 cm
Orientácia pohovky:ľavápravá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:270 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 275 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 270 kg |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 05 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soft 17 (ekokoža) - biela |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| Hmotnosť | 116000.000g |