Rohová sedacia súprava DRYÁS Dekorhome Sivá
1220.10 €
Do obchodu
Štýlová sedacia súprava DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývačky. Sedačka je čalúnená príjemnou... Celý popis
Popis
Štýlová sedacia súprava DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývačky.
Sedačka je čalúnená príjemnou zamatovou látkou s nápaditým dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: horčicová, ružová, modrá, smaragdová a sivá. Stojí na drevených nohách lakovaných čiernou farbou so zlatým zakončením. Sedacia časť v sebe ukrýva pružiny.
Súčasťou sedacej súpravy DRYÁS sú tri veľké chrbtové vankúše a dva malé vankúšiky v tvare valčeka.
Farba:horčicová / čierna / zlatáružová / čierna / zlatámodrá / čierna / zlatásmaragdová / čierna / zlatásivá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% Polyester) / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 260 cmhĺbka: 155 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 237 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 47 cm
výška operadla: 39 cmvýška nožičiek: 16 cm
rozmer otomanu: 80 x 126 cmrozmer veľkého vankúša: 80 x 39 cmrozmer malého vankúša: 51 x 16 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 155 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ŠÍRKA SEDU | 237 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 81000.000g |