Rohová sedacia súprava ASGARD L Eltap
818.50 €
Do obchodu
Hlboká sedadlá, vhodne profilovaná operadlá, vysoké lakťové opierky - to sú charakteristické vlastnosti rohovej sedacej súpravy ASGARD L, ktorá je výnimočne... Celý popis
Popis
Hlboká sedadlá, vhodne profilovaná operadlá, vysoké lakťové opierky - to sú charakteristické vlastnosti rohovej sedacej súpravy ASGARD L, ktorá je výnimočne pohodlná a štýlová.
Dizajn nadväzuje na retro štýl, ale tiež sa dobre osvedčí v moderných, newyorských a loftových interiéroch. Súprava má štýlové a jemné prešitie umiestnené na bokoch a operadle.
Funkcia spania umožňuje ľahko prispôsobiť rohovú sedaciu súpravu na lôžko a navyše vďaka objemnému úložnému priestoru disponuje úložným priestorom na deku a vankúš.
Kombinácia vlnitej pružiny a peny T30 zaručuje počas odpočinku správnu podporu tela a ideálne odľahčenie chrbtice.
Farba:sivá (Sawana 05)
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 250 cmhĺbka: 162 cmvýška: 87 cm
šírka sedu: 210 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 45 cm
plocha na spanie: 120 x 210 cm
Orientácia pohovky:univerzálna
Nosnosť:270 kg
Montáž:Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 17 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| HMOTNOSŤ | 270 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 05 - tmavosivá |
| Hmotnosť | 270000.000g |