Rohová pohovka Chesterfield umelá koža Dekorhome Biela
762.10 €
Do obchodu
Táto rohová Chesterfield pohovka je ukážkovou kombináciou pohodlia a sofistikovaného dizajnu v pôsobivom klasickom štýle a krásne oživia každú domácnosť.... Celý popis
Popis
Táto rohová Chesterfield pohovka je ukážkovou kombináciou pohodlia a sofistikovaného dizajnu v pôsobivom klasickom štýle a krásne oživia každú domácnosť. Pridali sme k nej aj puf, aby ste sa na sedačke mohli pohodlne a ľahko natiahnuť a dopriať si poriadneho odpočinku.Ozdobné gombíky a ladne zaoblené podrúčky dodávajú pohovke luxusný vzhľad, zatiaľ čo silne polstrované sedáky sú extra pohodlné. Čalúnenie z vysoko kvalitnej umelej kože sa ľahko čistí a len tak sa nepoškodí.Jednoduchá montáž.Farba:bielahnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža / drevený rámbiela a čierna varianta: 4% bavlna, 2% polyester, 94% PVChnedá varianta: 100% polyester (umelá semišová koža)Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 140 cmvýška: 73 cmšírka sedu: 165 cmhĺbka sedu: 55/121 cmvýška sedu: 44 cmvýška podrúčiek od zeme: 73 cmHmotnosť:56,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 121 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 56,2 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 165 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 56200.000g |